Рюкзаки кольору хакі, як і одяг цього кольору, стрімко увірвалися в усі модні тенденції, заслужено займаючи своє місце на протязі вже декількох років. У цьому розділі ми зібрали для вас тільки найкращі моделі, виконані в такій колірній гамі. Різноманітність асортименту нашого інтернет-магазину дійсно вражає уяву, дозволяє підкреслити свою неповторність або ж стати володаркою унікального рюкзака.

Купити рюкзаки кольору хакі


Незважаючи на те, що сам по собі цей колір здається досить простим, в нашому асортименті представлено безліч найрізноманітніших моделей, що мають індивідуальні особливості. Ми пропонуємо клієнтам купити рюкзаки кольору хакі, доповнені наступними дизайнерськими рішеннями:

 • Нашивки. Зазвичай, вони мають певну тематику і зміст, хоча нерідко це просто красива деталь, що має відповідний зовнішній вигляд.
 • Зміна відтінку. За допомогою деяких відмінностей в забарвленні вдається підібрати рюкзак, що ідеально підходить під обраний стиль одягу.
 • Різноманітність форм. Не можна забувати і про функціональність подібних аксесуарів, адже вони повинні бути зручні в повсякденному використанні.
 • Додаткові стилістичні деталі. Це можуть бути кольорові вставки, вишивка і багато іншого.

В цілому, хакі модний колір, що користується величезною популярністю. Саме тому ми пропонуємо клієнтам незвичайні моделі, щоб вони могли таким чином виділитися на тлі оточуючих.

Ціни на рюкзаки кольору хакі


Наш інтернет-магазин не просто надає рюкзаки кольору хакі за низькими цінами, а й робить все, щоб полегшити процес оформлення покупки. Зокрема, для цього була додана зручна система пошуку, а також на постійній основі працює гаряча лінії проекту.

Сортувати: Дата Ціна
  {"id":493,"sku":"UJ-985","sku_in_parser":null,"price":422,"discount_price":422,"color_id":23,"discount":null,"stock":0,"state_stock":0,"stock_end_date":"2019-05-19","status":"null","created_at":"2018-12-03 11:31:38","updated_at":"2019-05-19 04:30:50"} 447
 • null
  Рюкзак с осой хаки B-311

  422 грн.

Підписатися на розсилку

Введіть свою адресу електронної пошти для отримання новин від RUYKZAKI